Каталог товарів

Магазин

Високовольтна система збереження енергії Dyness Tower 17,76 кВт*год

440,261 грн.

Високовольтний комплект акумуляторів Dyness Tower 17,76 кВт*год - оптимальне рішення для використання в гібридних чи автономних СЕС, а також у якості джерела безперебійного живлення.

Високовольтна система збереження енергії Dyness Tower 17,76 кВт*год

Домашня система збереження енергії Dyness Tower 17,76 кВт*год – оптимальне рішення для використання в гібридних чи автономних СЕС, а також у якості джерела безперебійного живлення. Завдяки літій-іонній технології виготовлення, АКБ Dyness гарантують виняткову безпеку експлуатації, високу ефективність перетворення та тривалий термін роботи. Система збереження енергії виконана в модульному дизайні, що дозволяє здійснювати масштабування до 21,3 кВт*год. Таким чином, ви завжди зможете збільшити ємність своєї домашньої системи, додавши необхідну кількість АКБ.

Акумуляторна система Dyness Tower 17,76 кВт*год оснащена BMS (battery management system), завдяки чому здійснюється оптимальний заряд та розряд модулів АКБ та забезпечується найвища ефективність роботи. Система керування контролює показники роботи АКБ, такі як струм, напруга, температура модуля, захищає модуль від надмірного заряду/розряду. Таким чином забезпечується максимальна продуктивність функціонування та значно продовжується строк служби АКБ. Dyness Tower обладнано функцією black start. Це означає, що при відсутності мережі, якщо система повністю розрядилась, BMS автоматично запуститься і почне заряджати акумулятори від сонячної енергії, як тільки вона стане доступна.

Система збереження енергії Dyness Tower може працювати як джерело безперебійного живлення, а також у складі вашої СЕС завдяки сумісності з найкращими автономними та гібридними інверторами від Victron Energy, SMA, Solis, Deye та ін. Обираючи акумулятори Dyness, ви отримуєте якісне та надійне рішення для накопичення електроенергії за доступною ціною. 

Переваги системи збереження енергії Dyness Tower 17,76 кВт*год

 • Рекомендована глибина розряду – 95%;
 • Кількість циклів заряду-розряду – понад 6000;
 • Модульний дизайн – гнучкий вибір потужності у 5 конфігураціях: від 7,1 кВт*год до 21,3 кВт*год;
 • Функція black start;
 • Віддалене налаштування та моніторинг;
 • Міжнародна сертифікація UN38.3/CE-EMC/IEC62040/IEC62619/IEC62477/IEC60730/IEC63056/UKCA/CEC;
 • Cумісність з більшістю гібридних інверторів;
 • Простий та швидкий монтаж – бездротове з’єднання модулів між собою;
 • Гарантія 10 років;
 • Термін експлуатації – понад 10 років.

Механічні

Параметр Величина Розмірність
Ширина 504 мм мм
Глибина 380 мм мм
Висота 1300 мм мм
Маса 228 кг кг

Доставка здійснюється службами доставки після передоплати. Розмір передоплати обговорюється додатково.

Гарантія на АКБ - 10 років

  Замовити товар

  *ми зв’яжемось з вами якомога скоріше

  X