Каталог товарів

Магазин

Високовольтна система збереження енергії Deye BOS-G 40 кВт*год

659,797 грн.

Високовольтний комплект акумуляторів Deye BOS-G 40,96 кВт*год - якісне та надійне рішення для зберігання електроенергії в гібридних/автономних сонячних електростанціях та джерелах безперебійного живлення.

Високовольтна система збереження енергії Deye BOS-G 40,96 кВт*год

Високовольтна система збереження енергії Deye BOS-G складається з модулів по 5,12 кВт*год (100 А*год), які масштабуються від 4 до 12 шт. Таким чином, ємність системи збереження енергії Deye BOS-G може складати від 20.48 кВт*год до 61,44 кВт*год, залежно від кількості зібраних модулів. Комунікаційні інтерфейси Can, RS485, Wi-Fi та Ethernet дозволяють легко та зручно здійснюватись налаштування системи.

З’єднання забезпечується методом plug and play, що робить обслуговування і масштабування системи максимально простим і зручним. Deye BOS-G підтримує швидку зарядку, завдяки чому підвищується готовність до автономної роботи у будь-який момент часу.

Для оптимального заряду та розряду модулів АКБ та забезпечення найвищої ефективності роботи система Deye BOS-G 40,96 кВт*год комплектується приладом керування BMS (battery management system). Система керування контролює показники роботи АКБ, такі як струм, напруга, температура модуля, захищає модуль від надмірного заряду/розряду. Таким чином забезпечується максимальна продуктивність функціонування та значно продовжується термін служби АКБ.

Високовольтна система збереження енергії  Deye BOS-G  – оптимальне рішення для використання в гібридних чи автономних СЕС, а також у якості джерела безперебійного живлення. Завдяки літій-іонній технології виготовлення, АКБ Dyness гарантують виняткову безпеку експлуатації, високу ефективність перетворення та тривалий термін роботи.

Переваги системи збереження енергії Deye BOS-G 40,96 кВт*год

 • Рекомендована глибина розряду – 90%;
 • Кількість циклів заряду-розряду – понад 6000;
 • Модульний дизайн – гнучкий вибір потужності у 8 конфігураціях: від 20,48 кВт*год до 61,44 кВт*год;
 • Віддалене налаштування та моніторинг;
 • Міжнародна сертифікація UN38.3/CE-EMC/IEC62040/IEC62619/IEC62477/IEC60730/IEC63056/UKCA/CEC;
 • Cумісність з високовольтними гібридними інверторами;
 • Простий та швидкий монтаж – бездротове з’єднання модулів між собою;
 • Гарантія 10 років;
 • Термін експлуатації – понад 10 років.

Механічні

Параметр Величина Розмірність
Ширина 440 мм мм
Глибина 570 мм мм
Висота 1214 мм мм
Маса 365,5 кг кг

Доставка здійснюється службами доставки після передоплати. Розмір передоплати обговорюється додатково.

Гарантія на АКБ - 10 років

  Замовити товар

  *ми зв’яжемось з вами якомога скоріше

  X