Система нагріву води з безперебійним живленням котельної, м.Чортків, Тернопільська обл.

Система нагріву води з безперебійним живленням котельної, м.Чортків, Тернопільська обл.

Про об'єкт

Гаряче водопостачання з безперебійним живленням котельної – таку цікаву компактну систему встановили наші фахівці у липні 2021 р. на Тернопільщині.

Замовник даного рішення спочатку зацікавився нагрівом води для побутових потреб, тож придбав і встановив власними силами сонячний колектор СВК-А 30 та необхідні комплектуючі ще у листопаді 2020 р.

Перевіривши та протестувавши роботу сонячного колектора протягом кількох місяців, наприкінці весни Замовник звернувся до нас для модернізації цього рішення, а саме, для проектування і встановлення додаткової системи безперебійного живлення для котельної.

Наші фахівці запропонували та у подальшому встановили на об’єкті наступний комплект товарів: 1 фотомодуль Longi Solar 450 Вт, контролер Victron Energy SmartSolar 100/30 (Нідерланди),  щитове обладнання (запобіжники, роз’єднувачі та ін.), кабель та інші додаткові матеріали. Таке невеличке рішення повністю виконує покладені на нього функції та буде забезпечувати котельну безперебійним живленням, що зробить існуючу систему гарячого водопостачання максимально надійною та енергонезалежною.

 

Про об'єкт

Галерея

Що отримав замовник

від 95%
Забезпечення потреб у безперебійному живленні котельної
60 л.
Цілодобовий нагрів води для побутових потреб

    Замовити розрахунок

    *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

    X