Гібридна СЕС потужністю 8,7 кВт, Львівська обл.

Гібридна СЕС потужністю 8,7 кВт, Львівська обл.

Про об'єкт

Гібридна сонячна електростанція потужністю 8,7 кВт  була встановлена у Львівській обл. у червні 2023 р. Для своєї СЕС Замовник обрав гібридний інвертор Deye потужністю 6 кВт, літій-іонні акумуляторні батареї Pylontech US5000 загальною ємністю 14,4 кВт*год, а також двосторонні фотоелектричні модулі від преміум-виробника Sunpower, сумарною потужністю 8,7 кВт.

Завдяки технології bifacial, обрані сонячні батареї Sunpower P6 545 Вт забезпечують генерацію від 5 до 20% більшу, ніж звичайні фотомодулі. А конструкція типу “скло-скло” робить їх значно міцнішими, надійнішими та витривалішими – для десятків років ефективної роботи.

Двосторонні фотомодулі традиційно змонтовані на наземній металоконструкції. Для захисту об’єкта по постійному та змінному струму, наші фахівці розрахували і виконал контур заземлення, а також встановили повний комплект захисної автоматики.

Встановлене рішення допоможе Замовнику максимально використовувати власну електроенергію та отримати необхідний рівень енергонезалежності.

Про об'єкт

Галерея

Що отримав Замовник

До 80%
Очікуване забезпечення власних потреб в електроенергії
6-8 год.
Час автономного живлення пріоритетних споживачів від АКБ
25 років гарантії на продукт
Найвища на ринку гарантія на фотомодулі

    Замовити розрахунок

    *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

    X