Гібридна СЕС для піцерії, 23.5 кВт, м.Самбір

Гібридна СЕС на власне споживання для піцерії, м.Самбір

Про об'єкт

Гібридна сонячна електростанція для піцерії потужністю 23,5 кВт по фотомодулях була змонтована навесні 2023 р. у м.Самбір. СЕС встановлена в першу чергу для компенсації власного споживання піцерії і дитячої кімнати, а також для забезпечення резервного живлення на випадок відключення зовнішньої мережі.

Замовник обрав монокристалічні фотоелектричні модулі Ja Solar 405 Вт. Всього встановлено 58 ФЕМ сумарною потужністю 23,5 кВт. Для перетворення виробленої електроенергії та спрямування її на пряме споживання, встановлено інверторне обладнання Huawei: мережевий інвертор потужністю 20 кВт, реєстратор даних та SmartMeter, щоб уникнути перетоків в мережу.

Забезпечувати гібридну роботу системи, а саме, заряджати АКБ та здійснювати резервне живлення на об’єкті буде інверторне обладнання Victron Energy. Для цих цілей обрано гібридний інвертор Quattro 5000, контролер заряду SmartSolar 450/100 та панель керування Cerbo GX. Акумуляторні батареї для накопичення електроенергії – літій-іонні Pylontech загальною ємністю 9,6 кВт*год.

На об’єкті виконано необхідне заземлення та блискавкозахист СЕС, а також розраховано і встановлено повний комплект DC/AC Combiner Box. Сонячна станція уже введена в експлуатацію та допомагає власникам заощаджувати кошти та мати необхідний рівень автономності на випадок відключень.

Про об'єкт

Галерея

Що отримав Замовник

25 000 кВт*год/рік
Очікувана генерація сонячної станції
Від 25%
Прогнозований рівень компенсації власного споживання
6-8 год.
Автономного живлення пріоритетних споживачів

    Замовити розрахунок

    *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

    X