Гібридна СЕС для готелю, 15 кВт, смт.Славське

СЕС на власне споживання для готелю, 15 кВт, смт.Славське

Про об'єкт

На початку жовтня 2023 р. наші фахівці змонтували сонячну електростанцію на власне споживання для міні-готелю в смт.Славське Львівської області. Потужність сонячної електростанції по фотомодулях склала 15,7 кВт. Всього встановлено 37 монокристалічних ФЕМ Trina Solar 425 Вт. Потужність по інвертору – 15 кВт. Замовник обрав високовольтний гібридний інвертор Deye, що дозволить йому в майбутньому масштабувати СЕС, додавши високовольтну систему накопичення електроенергії.

Для захисту станції по постійному та змінному струму наші фахівці розрахували та встановили комплект захисної автоматики.

Спочатку СЕС працювала в мережевому режимі та компенсовувала частину споживання об’єкта. У січні 2024 р. було додано набір літій-іонних акумуляторних батарей Deye BOS-G загальною ємністю 20,48 кВт*год з системою управління батареями (BMS). При поточному режимі споживання об’єкту запасу електроенергії в акумуляторних батареях вистачає на 10-12 годин автономного живлення. У подальшому планується підключення до механізму Net Billing та очікується, що переважний обсяг споживання об’єкту забезпечуватиметься за рахунок СЕС.

Про об'єкт

Галерея

Що отримав Замовник

Понад 17000 кВт*год/рік
Прогнозована генерація сонячної електростанції
До 40%
Очікувана компенсація власного споживання при поточних конфігурації та режимі роботи СЕС
До 12 год.
Запас автономної роботи
Понад 20 років
Термін експлуатації СЕС

    Замовити розрахунок

    *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

    X