Заряджаємо на Перемогу – портативні зарядки на фронт!

Заряджаємо на Перемогу – портативні зарядки на фронт!

Інженерний склад ІМЦ "Теплоціль" розробляє портативні сонячні зарядки для найважливіших потреб наших захисників!

Починаючи з березня, ми розробили і налагодили виробництво портативних зарядних пристроїв від сонячних батарей для потреб наших захиснків. Перші зразки вже місяцями працюють на Півдні і Сході, заряджаючи надважливу техніку, чим береже життя наших захисників і несе смерть ворогу. Комплекти бувають різної потужності заряду, з АКБ різної ємності та відповідними контролерами, а також можуть бути оснащені додатковими зарядними портами відповідно до запиту.

 

Залежно від комплектації, один зарядний пристрій коштує від 7700 до 9000 грн. Наші зарядні пристрої працюють для захисників, для Госпітальєрів, для людей, що постраждали від бойових дій.

Завдяки нашим партнерам, вдалось підготувати та відправити безкоштовні мобільні зарядки на преміальних гнучких сонячних батареях Sunpower 50 та 100 Вт. Решту зарядних оплачують небайдужі, або ми розробляємо їх за власний кошт. Наразі ведеться розробка зарядок вже на основі більш потужних АКБ і інверторного обладнання Victron Energy. Автономність на фронті – це надважливе питання для безпеки у службі! Запрошуємо вас ознайомитись з нашими зарядками, проконсультуватись з головним інженером, а при бажанні – долучитись до збору коштів на безкоштовні пристрої для найбільш потребуючих.

.