Тепловізійна діагностика сонячних електростанцій

Тепловізійна діагностика сонячних електростанцій

Відповідно до сервісних та гарантійних зобов’язань,  інженери ІМЦ “Теплоціль” періодично проводять інспекцію роботи встановлених сонячних електростанцій, в тому числі тепловізійну діагностику фотоелектричних модулів, інверторів, захисного та кабельно-провідникового обладнання. Обстеження здійснюється за допомогою тепловізора Flir E4. 

Тепловізійне обстеження допомагає виявити такі несправності в роботі СЕС:

  • Локальні перегріви;
  • Вихід з ладу bypass діодів;
  • Розвиток PID ефекту в фотоелектричних модулях;
  • Можливі проблеми в комутації, послаблення контактних груп, що призводить до нагріву дротів і автоматів.

На початку серпня 2020 р. наші інженери здійснили плановий сервісний виїзд та перевірили роботу об’єктів у Львівській та Волинській області. В результаті огляду не виявлено жодних проблем в роботі сонячних електростанцій. Всі прилади працюють справно, панелі нагріваються рівномірно. Єдиний виявлений недолік – нагрівання автомату в щиті обліку, встановленому РЕС, на одному з об’єктів. Про проблеми у функціонуванні автомату ми попередили власника сонячної елекростанції та надали йому рекомендації врегулювати дане питання з РЕС.

тепловізійне обстеження сонячних батарей

Тепловізійне обстеження сонячної електростанції потужністю 17 кВт, встановленої у травні 2018 р. у м.Горохів, Волинська обл. Сонячні батареї – монокристалічні Longi Solar 300 Вт, загальна потужність фотоелектричного поля склала 21 кВт.

Тепловізійна діагностика Горохів Волинська область

Тепловізійне обстеження сонячної електростанції потужністю 20 кВт., змонтованої у Радехівському районі Львівської обл. влітку 2018 р. Фотоелектричні модулі – монокристалічні Longi Solar 315 Вт, загальна потужність фотоелектричного поля – 22 кВт. 

Тепловізійне обстеження сонячних батарей Львівська обл.

Тепловізійне обстеження сонячної електростанції потужністю 30 кВт, встановленої у Львівській обл. у травні 2018 р. Сонячні батареї – Longi Solar 300 Вт та Longi Solar 315 Вт, загальна потужність фотоелектричного поля склала 27.5 кВт. Найближчим часом замовник планує здійснити додавання фотомодулів. 

феден-tile

Тепловізійне обстеження сонячних електростанцій, встановлених у Львівській та Волинській обл. Фотоелектричні модулі – Longi Solar 300 Вт та Canadian Solar 410 Вт. 

Тепловізйне обстеження

Тепловізійне обстеження інвертора Fronius Symo та щита обліку на одному з об’єктів. На термограмі видно виявлене перегрівання автомата. 

Тепловізійне обстеження