Мережева СЕС під Зелений тариф, 15 кВт, Львівська обл.

Мережева СЕС під Зелений тариф, 15 кВт, Львівська обл.

Про станцію

Мережеву СЕС під Зелений тариф потужністю 15 кВт у м.Стрий було змонтовано фахівцями ІМЦ “Теплоціль” у жовтні 2018 р. СЕС особлива тим, що є першою в Україні приватною станцією, укомплектованою преміальними фотоелектричним модулями Panasonic HIT 325 Вт. Завдяки запатентованій технології виготовлення HIT, фотомодулі Panasonic мають надзвичайно низький температурний коефіцієнт, завдяки чому виробляють на 28% електроенергії більше, ніж будь-які інші ФЕМ тієї ж потужності. Гарантія на фотомодулі Panasonic відповідає їх високій якості – 25 р. на матеріали та збереження потужності.

Замовник обрав мережевий інвертор Fronius Symo 15.0-3-M. Потужність фотоелектричного поля склала 18.8 кВт. Фотомодулі розташовані на алюмінієвій даховій металоконструкції. Для захисту станції по постійному та змінному струму нами розроблено та виконано монтаж блискавкозахисту і встановлено контур заземлення для СЕС.

У 2019 р. СЕС була доукомплектована автономною частиною – автономним інвертором SMA Sunny Island 4.4M та літій-іонною акумуляторною батареєю BMZ ESS 9.0.

Про станцію

Галерея

    Order calculation

    * we will get back to you soon

    X