Автономна СЕС, 4 кВт, Закарпатська обл.

Автономна CЕC для туристичного притулка "Явірник "

Про станцію

Автономна сонячна електростанція для туристичного притулка “Явірник”  встановлювалась у декілька етапів. Спочатку, у червні 2016 р., було змонтовано 15 фотомодулів Abi Solar 150 Вт на даху притулка, а також автономний інвертор Abi-Solar SL5048 MPPT 4 кВт. Акумулятори – 8 АКБ Ventura GPL 12-150 А*год.

У вересні 2018 р. потужність фотоелектричного поля було збільшено з додаванням 9 фотомодулів Hanwha Q-Cells 270 Вт. Вони розташувались на наземній поворотній конструкції. Для злагодженої роботи дахової та наземної частини встановлено контролер заряду Abi-Solar MXC 3 кВт.

У жовтні 2019 р. було прийнято рішення про заміну гелевих акумуляторів. Так, було встановлено 4 літій-іонних АБК Pylontech US2000.

Крім того, станція укомплектована фотоелектричним гарячим водопостачанням. Для цього встановлено інверторний пристрій Solar Kerberos, який здійснює нагрівання ТЕНу у бойлері від фотомодулів.

Для захисту станції по постійному та змінному струму нами розроблено та виконано монтаж блискавкозахисту і встановлено контур заземлення для СЕС.

Про станцію

Галерея

    Order calculation

    * we will get back to you soon

    X