Каталог товарів

Магазин

Повітряний тепловий насос для опалення Daikin Altherma 16,0 кВт

грн.

Повітряний тепловий насос для опалення Daikin Altherma 16,0 кВт

Тепловий насос DaikinПовітряний тепловий насос Daikin Altherma 11,0 кВт складається з зовнішнього блока ERLQ016CAV3, внутрішнього блока ERLQ016CAV3 і пульта управління EKRUCBL7.

Висока енергетична ефективність опалювальної системи Daikin Altherma пояснюється спільним використанням інверторного компресора і модулів теплового насоса, функції яких дозволяють точно регулювати задану температуру. Це забезпечує відповідність сумарної потужності всієї системи реальному навантаженню, необхідному для обігріву будівлі. У свою чергу, це не тільки знижує загальне споживання зовнішньої енергії, а й підвищує ступінь комфорту при використанні насоса.

Використання повітряного грунтового насоса Altherma характеризується застосуванням повітря навколишнього середовища як джерела теплоти, незначними інвестиціями, повною відсутністю шкідливих для природи викидів, простотою встановлення і подальшого техобслуговування, а також всіма традиційними можливостями систем зі звичайним водяним опаленням.

Практично дві третини енергії, яка протягом року використовується даною системою, береться з вуличного повітря.

Що важливо для наших кліматичних умов, насос ефективно виконує свої функції при від’ємниз температурах, що дозволяє використовувати його для цілорічної генерації всього необхідного для обігріву приміщень тепла. Безумовно, як і будь-якого грунтовому тепловому насосу системі Altherma потрібно підведення електроенергії для обігріву приміщень у холодну пору року. Однак на 1 кВт витраченої електроенергії повітряний насос фактично забезпечує майже 4 кВт енергії у вигляді теплоти для обігріву.

Зовнішній блок насоса

Будова теплового насоса DaikinПовітряний тепловий насос складається з двох основних блоків – внутрішнього і зовнішнього, обидва з яких у порівнянні з аналогами, що мають подібні номінальні характеристики, відрізняються компактністю. Розміщений із зовнішнього боку будівлі блок відповідає всім необхідним вимогам і більшості вже існуючих житлових будівель, і всіх новобудов. Зовнішній блок відрізняється компактними розмірами і стійкий до будь-яких погодних впливів, включаючи сильні морози до -25°C, що дозволяє використовувати систему в будь-яких кліматичних умовах України. Продукція компанії Daikin в цілому відома високим рівнем захисту від обмерзання. Форма корпусу зовнішнього блоку дозволяє практично повністю уникнути ризику утворення льоду на його теплообміннику. Під час роботи системи з компресора через нижню пластину проходить гарячий холодоагент, що запобігає утворенню льоду і замерзанню зливних отворів. Щоб виключити накопичення льоду на нижній частині теплообмінника, холодоагент проходить по ній перед тим, як основний його трубопровід розгалужується в розподільнику.

Основний елемент зовнішнього блоку – компресор, що має інверторне керування з функціями енергозбереження та можливістю точно регулювати температуру обігріву. Цей регулятор коригує число оборотів компресора відповідно до необхідної теплової потужності. Тому найчастіше система функціонує не на повну потужність, а, значить, споживається тільки енергія дійсно в цей момент необхідна системі, що істотно знижує загальні енерговитрати насоса і вартість його експлуатації.

Зовнішні блоки системи ERLQ016CAV3 обладнані ротаційними компресорами, добре зарекомендували себе відсутністю витоків і низькою гучністю.

Блок системи для внутрішнього розміщення

Тепловий насос DaikinДля розміщення внутрішнього блоку немає потреби виділяти окреме приміщення: його монтаж може бути виконаний у будь-якому місці будинку, що відповідає кільком нехитрим умовам. Основним елементом блоку є бак ГВП, зроблений з неіржавіючої сталі. Усі з’єднання бака з тепловим насосом змонтовані в заводських умовах, що забезпечує швидкість його монтажу, по суті, схожого з установкою стандартного газового водонагрівача: крім кріплення блоку на стіні потрібно лише підключити трубопровід холодоагенту і водопровід.

При цьому елементи блоку легко доступні при необхідності проведення техобслуговування:

 • Плата і гідравлічні компоненти розташовані в передній частині блоку. Що значно знижує ризик виходу з ладу електричних модулів в разі витоку води;
 • Патрубки для холодоагенту і води розташовані на верхній межі блоку, що спрощує підключення.
 • На задній поверхні блоку немає виходів для підключення, завдяки чому економиться і площа установки – досить 0,45 м², – і її висота – менше 2 м.
 • Усередині блоку є допоміжний електронагрівач, який використовується для додаткового підігріву при дуже низьких температурах зовнішнього середовища, а також як резервний в разі виходу з ладу елементів зовнішнього блоку.
 • У порівнянні з версією теплового насоса з роздільним розміщенням внутрішнього блоку і ГВП-бака значно зменшується площа, необхідна для розміщення системи. Також економиться площа і в силу того, що практично немає необхідності в бічних зазорах.
 • Хоча регулювання температури здійснюється в ручному режимі, є можливість задавати обмеження нагрівання, що дозволяє не допустити неправильну настройку системи.

Крім виконання свого основного завдання – забезпечення тепла у житлі – система Altherma може виконувати і інші суміжні функції. Наприклад тепловий насос Daikin дозволяє цілорічно постачати споживача гарячою водою.

Під час роботи системи допустимо зниження температура води в фанкойлах до 5°C

Широкі можливості управління тепловим насосом

У комплект поставки системи Daikin Altherma 16,0 кВт входить пульт дистанційного керування, що дозволяє здійснювати повне керування і роботою насоса, і подачею гарячої води до опалювальної системи. Комплексний варіант управління насосом сприяє високій ефективності всієї системи, забезпечуючи оптимальні характеристики опалення та гарячого водопостачання.

Температура води в системі в режимі реального часу автоматично регулюється відповідно до поточних погодних умов, завдяки чому функція опалення може включатися в разі виникнення потреби в ній, а потім, коли температура в приміщенні досягає оптимального рівня, вимикатися.

Для установки на смартфон є і спеціальний додаток, що має інтуїтивно зрозуміле управління і забезпечуює ті ж функції, що і стандартний пульт управління.

Дисплей пристрою відображає параметри управління і поточного стану системи в текстовому вигляді, завдяки чому користувач може швидко змінювати налаштування роботи системи. Однак до важливих параметрах насоса, неправильна зміна яких може привести до відмови якихось елементів системи, мають доступ тільки фахівці, які під час монтажу пристрою виберуть настройки, що підходять для конкретних умов.

Механічні

Параметр Величина Розмірність
Довжина 320 мм мм
Ширина 900 мм мм
Висота 1345 мм мм
Маса 113 кг кг

Електричні

Параметр Величина Розмірність
Споживана потужність, охолодж. / нагрів 1,8/4,66 кВт кВт
Площа оброблюваного приміщення 160 м.кв. м.кв.
Тип теплового насосу Повітря-вода
Електрична потужність 16 кВт кВт
Тип холодоагенту R410a
Робочий режим Нагрів/охолодження
Рівень шуму (внутрішній / зовнішній), дБ 66 дБ дБ
Електроживлення 230 В В
Енергоефективність, COP / ERR 4,25
Максимальна температура нагріву 45 ⁰C ⁰C
Мінімальна температура навколишнього середовища -25 ⁰C ⁰C

Гарантія на тепловий насос складає 24 міс.

  Замовити товар

  *ми зв’яжемось з вами якомога скоріше

  X