Каталог товарів

Магазин

Автономна СЕС потужністю 5 кВт

538,904 грн.

Автономна сонячна електростанція призначена для роботи в умовах відсутності зовнішньої мережі. Пропонуємо комплект обладнання для автономної СЕС "під ключ" з монтажними та пусконалагоджувальними роботами.

Автономна сонячна електростанція

Автономна сонячна електростанція – це комплект обладнання, який дозволяє виробляти електроенергію та використовувати її для побутових потреб в умовах відсутності підключення до зовнішньої мережі. Найважливішими компонентами є фотоелектричні модулі, які виробляють енергію із сонячного випромінювання та автономний інвертор, який перетворює її для живлення побутових приладів та заряду акумуляторних батарей. У випадку, коли немає сонячного випромінювання – в похмурі дні, або вночі, електроенергія береться з тієї, що накопичена в акумуляторних батареях.

Серед додаткового обладнання, необхідного для роботи автономної СЕС – дахові або наземні кріплення та обладнання для захисту станції по постійному та змінному струму. ІМЦ “Теплоціль” радить Вам обирати як основне, так і додаткове обладнання, виключно серед перевірених та надійних світових виробників. Тоді ваша сонячна електростанція працюватиме ефективно, надійно та приноситиме стабільний дохід протягом багатьох років.

Комплект обладнання для автономної СЕС потужністю 5 кВт

Параметри автономної СЕС

Параметр Величина Розмірність
Місячне споживання 250-300 кВт*год кВт*год
Потужність АКБ 7,2 кВт*год кВт*год
Потужність ФЕМ 5,1 кВт кВт

Доставка обладнання здійснюється службами Нова Пошта, Делівері, САТ за рахунок ІМЦ “Теплоціль”

Гарантія на фотомодулі - 12 р. на матеріали і 25 р. на збереження потужності;
Гарантія на інвертор - 5 р.;
Гарантія на АКБ - 10 р.

    Замовити товар

    *ми зв’яжемось з вами якомога скоріше

    X