Сонячні електростанції для готелів та ресторанів на власне споживання | Теплоціль

Що отримає власник бізнесу

ПРОСТОТА

Вам не потрібно збирати гору документів та витрачати місяці на підключення. СЕС легко вбудовується в існуючу енергосистему.

ЗРУЧНІСТЬ

Сонячна станція працює повністю автоматизовано. Ви лише переглядаєте виробіток в зручному додатку та радієте економії.

ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ

Фіксована ціна за 1 кВт - 0.9 грн на 25 років!

ЕКОНОМІЯ

Заощадження до 70% електроенергії при правильному підборі обладнанні та налаштуванні

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Власна сонячна станція - це іміджевий хід, який представляє Ваш бізнес як енергоефективний та екологічно дружній і залучає більше клієнтів.

ЗРУЧНЕ МАСШТАБУВАННЯ

Постійна можливість збільшення потужності СЕС та її модернізація.

Галерея робіт

ДЛЯ МАГАЗИНІВ, АЗС, АВТОМИЙОК, МІНІ-ГОТЕЛІВ, РЕСТОРАНІВ, ШКІЛ СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ 20-50 кВт
 • Річний виробіток 20-50 МВт*год.
 • Фіксована вартість електроенергії - 0,9 грн/кВт на 25 років
 • Економія витрат 40-70%
 • Зрізання піків споживання
 • Окупність від 4 р.
ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ, АГРОБІЗНЕСУ, ГОТЕЛЬНИХ КОМПЛЕКСІВ, ВИРОБНИЦТВ СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ 100-200 кВт
 • Річний виробіток 100-200 МВт*год.
 • Фіксована вартість електроенергії - 0,9 грн/кВт на 25 років
 • Економія витрат 40-70%
 • Зрізання піків споживання
 • Окупність від 4 р.
ДЛЯ ПРОМИСЛОВОСТІ, ТОРГІВЕЛЬНИХ ЦЕНТРІВ СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ ВІД 300 кВт
 • Річний виробіток від 300 МВт*год.
 • Фіксована вартість електроенергії - 0,9 грн/кВт на 25 років
 • Економія витрат 40-70%
 • Зрізання піків споживання
 • Окупність від 4 р.

Вартість електроенергії в Україні поступово зростає і далі наближатиметься до європейського рівня. Це ставить нові завдання перед бізнесом – зберегти певний рівень рентабельності в умовах постійного збільшення витрат. Для таких випадків ІМЦ “Теплоціль” пропонує комплексне рішення  – мережеву сонячну електростанцію для власного споживання, яка дозволить заміщувати від 40 до 70% потреб в електроенергії та значно економити надалі.

В усьому світі швидкими темпами зростає популярність СЕС на власне споживання. Замовниками такого рішення стають агробізнес, промисловість, торговельні центри, АЗС, автомийки, та інші комерційні об’єкти. Пропонуємо і вам мінімізувати вартість електроенергії та збільшити рентабельність бізнесу з сонячною енергією.

ЯК СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ДОПОМАГАЄ БІЗНЕСУ

Сонячна електростанція на власне споживання допомагає власникам бізнесу знизити затрати на електроенергію на 40-70% шляхом використання власного джерела енергії. В Україні, як і у всьому світі, спостерігається стійка тенденція до зростання тарифів. Навіть незначні коливання на ринку можуть мати суттєві фінансові наслідки. Власна СЕС – це  контроль рахунків за електроенергію, конкурентоспроможність та впевненість в завтрашньому дні. Комерції вигідно використовувати якомога менше електроенергії з загальної мережі, а натомість користуватись власною сонячною електроенергією, зменшуючи рахунки та збільшуючи рентабельність бізнесу. Зекономлені таким чином кошти натомість можна використати для розвитку свого бренду та отримання ще більших прибутків.

Встановлюючи СЕС на власне споживання, ви отримуєте стабільне власне джерело електроенергії в довготерміновій перспективі.  Початковий внесок, який потребується для встановлення СЕС, у порівнянні з терміном служби сонячних електростанцій, робить це рішення вигідним для довготермінових інвестицій. Так, середня окупність станцій на власне споживання складає близько 5-6 років, а термін служби СЕС – понад 25 р. Як тільки СЕС окупиться, вона перетворюється в джерело безкоштовної енергії та значної економії в розмірі 40-70% від вашого споживання.

Для більшості підприємств основною перевагою є фінансові наслідки впровадження рішення. Однак для все більшої кількості бізнесу цікавим стає поєднання екологічних, фінансових та маркетингових наслідків. Так, СЕС на власне споживання в тому числі й іміджевий хід, який формує позитивне бачення про ваш бізнес як про енергоефективний та екологічно дружній, що гарантовано допоможе залучити більшу кількість клієнтів. СЕС на власне споживання – ідеальний спосіб випередити конкурентів та добитись максимального енергоощадження.

Сонячна станція на власне споживання Сонячна станція на власне споживання

ЯК ПОРАХУВАТИ СТАНЦІЮ НА ВЛАСНЕ СПОЖИВАННЯ

Перш за все, з’ясуємо два ключових поняття, які напряму визначають виробіток та окупність станції: частка використання СЕС та частка самозабезпечення.

 • Частка використання СЕС  – це відношення електроенергії, що виробляється фотомодулями, і споживається одразу, до всієї електроенергії, що виробляється сонячною станцією.
 • Частка самозабезпечення – це відношення електроенергії, що виробляється фотомодулями, і споживається, до загальної потреби об’єкта в електроенергії.

Якщо обрати занадто велику СЕС, тоді частка використання СЕС буде низькою, тобто більшість електроенергії просто не використовуватиметься. Відповідно, термін окупності станції буде збільшений, адже вартість буде вища, а споживання виробленої електроенергії нижчим.

Якщо ж обрати занадто малу СЕС, тоді частка самозабезпечення буде низькою, тобто СЕС забезпечуватиме малий відсоток енергопостачання для об’єкта. Таким чином, варто проектувати СЕС оптимального розміру, для чого обов’язково потрібно враховувати профіль навантаження – в які години скільки електроенергії споживається.

Зауважимо, що профіль навантаження ніколи не співпадає з виробітком станції. Тобто, якщо ваша СЕС виробляє 80000 кВт*год на рік, ця електроенергыя в повній кількості ніколи не споживатиметься, адже піки споживання і генерації завжди відрізняються.  Значить, потрібно спроектувати сонячну станцію так, щоб вона була оптимальної потужності і забезпечувала найкращі показники використання та самозабезпечення.

Розглянемо приклад розрахунку СЕС на власне споживання.

Ви – власник  АЗС і ваше щоденне споживання електроенергії  в середньому розрахунку складає 260 кВт*год. Основне споживання (85%) приходить на світлий період доби. В місяць отримуємо споживання 7800 кВт*год, з них 6630 кВт*год в світлий період доби. В рік відповідно – 94900 кВт*год та 80665 кВт*год в світлий період доби.

Виходячи з таких даних та враховуючи профіль навантаження об’єкта, розрахуємо за допомогою програмного забезпечення оптимальну конфігурацію СЕС. В даному випадку це буде сонячна станція потужністю  28,8 кВт. Вартість цієї СЕС складе 19800$, щорічний виробіток при цьому складе від 27921 кВт*год. Переглянемо отримані показники використання та самозабезпечення нижче на схемі.

Якщо тариф за електроенергію складає 3,24 грн за 1 кВт*год, не враховуючи щорічного подорожчання, то економія наступна:

 • за рік: 26 125 кВт*год * 3,24 грн/кВт*год = 84 645,00 грн (3255 $ при курсі 26.00).
 • Окупність: 19800$/3039$=6 р.

А враховуючи щорічне подорожчання електроенергії мінімум на 10%, термін окупності складе 5 р.

Таким чином, СЕС на власне споживання окупиться за 5 р., після чого забезпечуватиме стабільність та приноситиме економію в тисячі $ протягом десятків років!

ЩО ПРОПОНУЄМО МИ

СЕС на власне споживання – комплект обладнання, який виробляє електроенергію з сонячного випромінювання та постачає її для потреб споживача у поточний момент часу. Сонячна станція має бути спроектована таким чином, аби якнайкраще відповідати потужності що споживається, тобто різниця між виробітком та споживанням має бути мінімальна . Наша ціль – запропонувати індивідуальний варіант, який максимізує кількість енергії, що споживається та пришвидшить окупність СЕС. Ми прагнемо надати клієнту пропозицію з оптимальним співвідношенням якості та ціни.

Для цього потрібен ретельний розрахунок та проектування сонячної електростанції. Важливо детально дослідити споживання об’єкту протягом дня та тижня, для чого ми встановлюємо спеціальний реєстратор, який відслідковує навантаження споживача. Особливість бізнесу при цьому відіграє ключову роль. Так, є велика різниця між офісним центром, який споживає електроенергію лише в будні дні з 9 до 18 години та агробізнесом, перед яким постає цілодобова потреба в електроенергії. Зважаючи на це, ми розраховуємо оптимальний варіант, враховуючи всі нюанси та питання, які перед нами постають, для того, аби запропонувати рішення, яке максимально збільшить частку самозабезпечення об’єкта.

Команда ІМЦ “Теплоціль” прагне запропонувати кожному клієнту оптимальне вирішення його завдання, яке допоможе зекономити та отримати довгостроковий прибутковий проект. Процес замовлення сонячної електростанції максимально простий та прозорий для замовника і пропонує на кожному етапі постійну комунікацію з нашою командою для вирішення будь-яких поточних запитів.

 • Огляд та аналіз місця для встановлення сонячної електростанції, надання рекомендацій щодо оптимальної орієнтації та розміщення фотомодулів та інверторного обладнання;
 • Вимірювання споживання об’єкта, розрахунок необхідної потужності з урахуванням навантаження;
 • Розробка проекту сонячної електростанції;
 • Оформлення цінової пропозиції та розрахунок окупності СЕС;
 • Заключення договору купівлі-продажу та договору на виконання монтажних і пуско-налагоджувальних робіт;
 • Закупівля та поставка обладнання на об’єкт;
 • Здійснення монтажних робіт кваліфікованим персоналом з дотриманням всіх електротехнічних норм та правил безпеки, ДБН та міжнародних стандартів;
 • Пуско-налагодження станції, при необхідності – навчання персоналу замовника;
 • Технічне обслуговування сонячної електростанції, поточна консультація, супровід та модернізація СЕС.

Ви будете задоволені, адже ми:

Знайдемо найкраще рішення для Вашого підприємства

з урахуванням всіх технічних особливостей об'єкту, графіку споживання електроенергії підприємством, даних АСКОЕ та ін.

Кваліфіковані

для виконання всіх необхідних робіт по роекту сонячної електростанції. Наші фахівці регулярно проходять навчання та мають необхідні дозволи та допуски

Працюємо в правовому полі

- запропонуємо виключно офіційно імпортоване обладнання з підтвердженою гарантією на території України. Супроводимо роботи необхідною проектною документацією.

Теплоціль - офіційні сервіс-партнери

провідних виробників інверторного обладнання, яке представлено на території України (Fronius, Huawei, SolarEdge та ін.).

Гарантуємо якість виконаних робіт

- гарантія на монтажні роботи 5 років. Ми здійснюємо постійний моніторинг встановлених сонячних електростанцій та надаємо оперативну сервісну підтримку

10 років працюємо для Вашої енергонезалежності

та маємо позитивний досвід виконання проектів для державних та приватних підприємств

  Замовити розрахунок

  *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

  X