Гібридна СЕС потужністю 8,1 кВт, м.Львів

Гібридна СЕС потужністю 8,1 кВт, м.Львів

Про об'єкт

Гібридна сонячна електростанція потужністю 8,1 кВт у м.Львів була змонтована на початку весни 2023 р. Замовник обирав рішення для компенсації власного споживання та для забезпечення живлення при відсутності загальної мережі. Для максимальної надійності та продуктивності системи, Замовнику було запропоновано преміальне обладнання для СЕС.

Зокрема, на об’єкті встановлені сонячні батареї від компанії Sunpower, що давно визнана лідером галузі виробництва ФЕМ по якості та технологічності. Обрана модель – Sunpower 405 Вт у чорному корпусі. Сумарна потужність фотоелектричного поля склала 8,1 кВт.

Інверторне обладнання – від виробника Victron Energy (Нідерланди). Встановлено комплект інверторів Victron Energy Multiplus (3 шт x 5000 кВА) та контролер заряду Victron Energy SmartSolar 450/100-Tr. Для накопичення електроенергії змонтовано 17,5 кВт*год літій-іонних акумуляторних батарей Pylontech US3000C.

Фотомодулі встановлені на даху будинку на металоконструкції з анодованого алюмінію. Для захисту станції по постійному та змінному струму наші фахівці розрахували та виконали повний комплект зовнішнього блискавкозахисту, контур заземлення, а також змонтували і підключили комплек захисної автоматики по змінному та постійному струму.

Завдяки бездоганно виконаному захисту станції, а також винятковій надійності компонентів, Замовник може бути впевнений у безпечній роботі фотоелектричної станції. А найвища якість та технологічність преміального обладнання дозволяє впевнено гарантувати високу генерацію і енергетичну незалежність домогосподарства на десятки років.

Про об'єкт

Галерея

Що отримав Замовник

9000 кВт*год/рік
Очікувана генерація сонячної станції
Від 85%
Рівень забезпечення власною електроенергією без урахування заряду електромобіля

    Замовити розрахунок

    *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

    X