Тепловізійне обстеження | Енергоаудит | Ціна від 7 грн/м² | Теплоціль

Тепловізійне обстеження

Тепловізійне обстеження – це сучасний інструментальний метод діагностики тепловтрат та дефектів зовнішніх та внутрішніх конструкцій і систем опалення. Тепловізійне обстеження дозволяє виявити проблемні місця в теплоізоляції та конструкції будівель, позбавившись від яких можна знизити витрати на опалення до 70%! В результаті діагностики ви отримаєте чітку картину тепловтрат у вашому будинку/офісі/іншому приміщенні,  і зможете застосувати заходи щодо їх усунення. Це дозволить вам значно зекономити на опаленні та позбутись від таких неприємних явищ, як протяги та підвищена вологість, які не лише заважають комфортному мікроклімату в приміщенні, а і негативно впливають на здоров’я мешканців.

Оскільки кожного року вартість енергоносіїв суттєво зростає, важливим є зробити свою квартиру енергоефективною. Визначивши місця найбільшої втрати тепла, ви зможете правильно спланувати ремонтні роботи та забути на довгий час про проблему утеплення.

ЕКСПРЕС-ОБСТЕЖЕННЯ

Експрес-обстеження з необробленими термограмами є базовим і проводиться для всіх, хто замовляє у нас тепловізійне обстеження. Фахівець ІМЦ «Теплоціль» знімає тепловізором зовнішні та внутрішні конструкції будинку чи квартири: фасад, стіни, вікна, двері, стики підлоги та стелі зі стінами, кути, системи опалення (загальний знімок). При відкритому доступі можливо обстежити також горище чи підвальне приміщення.

У присутності власника будинку наш інженер проводить обстеження і звертає увагу клієнта на всі виявлені дефекти. Протягом тижня після проведення обстеження ми надсилаємо клієнту необроблені термограми будинку. Експрес-обстеження з обробленими термограмами містить таке ж обстеження зовнішніх та внутрішніх конструкцій на предмет тепловтрат. Різниця полягає в тому, що за бажанням клієнта, інженер може додатково обробити термограми в спеціальній програмі, додавши на них значення різниць температур в зонах витоку повітря, позначивши точку роси і т.д. Це потрібно клієнтам, які хочуть мати більш деталізовану інформацію про серйозність різних дефектів, а також для порівняння результатів після проведеного утеплення.

Термограма тепловізор FLIR Термограма тепловізор FLIR Термограма тепловізор FLIR

ПОВНЕ ОБСТЕЖЕННЯ ЗІ ЗВІТОМ

Повне обстеження зі звітом містить звіт за результатами проведення тепловізійної діагностики. Звіт надсилається клієнту протягом 4-х тижнів після обстеження і містить всі оброблені термограми по об’єкту з описом недоліків та рекомендаціями по усуненню. Зразок звіту можна переглянути тут: Звіт з тепловізійного обстеження приватного будинку (приклад)

Звіт за результатами проведення тепловізійного обстеження найчастіше замовляють компанії чи приватні особи, у яких велика площа будівель або в процесі обстеження знайдено багато різнопланових дефектів. Звіт допомагає систематизувати всі виявлені недоліки та виділити серед них найсуттєвіші, які потребують негайного усунення.

ЯК ПРОХОДИТЬ ОБСТЕЖЕННЯ

Фахівці ІМЦ «Теплоціль» мають багаторічний досвід проведення тепловізійної діагностики, який дозволяє їм професійно оцінювати та класифікувати виявлені дефекти й надавати рекомендації по їх усуненню. Наші інженери використовують сучасний тепловізор Flir E8, який дозволяє отримати якісні та точні інфрачервоні знімки. Прилад має роздільну здатність 320х240 пікселів та високу термочутливість – до 0,06 град. Функція MSX (мультиспектральне термічне відображення) дозволяє показати знімки вбудованої камери на отриманих термограмах. Таким чином, отримується комбіноване термічне зображення з цифрами, мітками і т.д. Тепловізійне обстеження містить такі етапи:

 • Діагностика тепловізором зовнішніх конструкцій будівлі для виявлення місць тепловтрат, пов’язаних з усадкою чи недостатньою кількістю теплоізоляції;
 • Пошук місць виходу теплого повітря через приховані тріщини в конструкціях і т.д.;
 • Обстеження зовні та всередині будинку віконних і дверних отворів, світлопрозорих конструкцій, рам.
 • Діагностика фундаменту, покрівель, горищ та підвальних приміщень (за умови вільного доступу до останніх);
 • Обстеження димоходів та вентиляційних труб;
 • Пошук містків холоду – місць в конструкціях, через які теплопередача відбувається найбільш інтенсивно;
 • Температурно-вологісний аналіз мікроклімату та пошук місць зосередження підвищеної вологості.
  Термограма вікна Термограма вікна Термограма вікна

УМОВИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ТЕПЛОВІЗІЙНОЇ ЗЙОМКИ

Перед проведенням тепловізійного обстеження необхідно добре прогріти приміщення. Бажано, щоб система опалення працювала за 3 доби до обстеження. Мінімально допустимою різницею температур в будинку і назовні є 14-15 °C., але бажано, щоб різниця складала близько 20°C. Тобто, якщо надворі температура повітря сягає 0°C, в приміщенні має бути не менше 20°C. Така різниця дозволяє найкраще визначити перепади температур в проблемних зонах.

Крім того, на якість тепловізійного обстеження впливає сонячне світло та атмосферні опади. Оптимальним для проведення діагностики є пахмурний сухий день (або період доби до сходу чи після заходу сонця). На час проведення тепловізійного обстеження потрібно відмовитись від проведення ремонтних робіт, які впливають на температурні показники всередині приміщення – заміна вікон, дверей, монтаж рекуператора чи кондиціонера і т.д. Зверніть увагу, тепловізійне обстеження теплої підлоги, систем опалення чи електроприладів можна проводити за будь-яких погодних умов протягом року.

ЕКСПРЕС-ОБСТЕЖЕННЯ
 • 10 грн за 1 кв.м.
ОБСТЕЖЕННЯ З ОБРОБЛЕНИМИ ТЕРМОГРАМАМИ
 • 13 грн за 1 кв.м.
ОБСТЕЖЕННЯ ЗІ ЗВІТОМ
 • 17 грн за 1 кв.м.

Тепловізійне обстеження потрібне вам, якщо

Ви отримуєте

великі рахунки за опалення або спостерігаються протяги та конденсація вологи на стінах/стелі;

Вас цікавить

питання максимальної енергоефективності вашого будинку, квартири чи офісного приміщення;

Ви плануєте

купити/орендувати квартиру чи приватний будинок і хочете об’єктивно оцінити реальний стан теплоізоляції;

Ви хочете

визначити проблемні зони та дефекти теплоізоляції, щоб правильно спланувати та продумати заходи для їх усунення;

Ви закінчили

ремонт /встановили вікна або двері/провели утеплення і хочете оцінити якість виконаної роботи;

У вас спостерігаються

протікання та інші несправності в роботі систем опалення.

  Замовити розрахунок

  *Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом!

  X