Каталог товарів

Магазин

Акумуляторний інвертор Victron Energy Multiplus 24/3000/70-16 2.4 кВт

47,220 грн.

Інвертор Victron Energy Multiplus 24/3000/70-16 2.4 кВт - потужний акумуляторний інвертор для автономної або гібридної сонячної електростанції.

Автономний інвертор Victron Energy Multiplus 24/3000/70-16 2,4 кВт

Інвертор Victron Energy Multiplus 24/3000/70-16 – це якісне поєднання інвертора з чистою синусоїдою та зарядного пристрою. Він може працювати як з генератором, так і з сонячною електростанцією в мережевих та автономних системах різних типів.  Адаптивна зарядка, гібридна технологія PowerAssist, виняткові можливості віддаленого доступу – ці особливості роблять автономні інвертори від Victron Energy найкращими в своїй категорії.

Функція PowerAssist запобігає перевантаженню джерела змінного струму, автоматично зменшуючи заряджання батареї, та збільшуючи вихідну потужність генератора/іншого джерела за допомогою електроенергії, взятої із батареї.

Інвертор Victron Energy Multiplus 24/3000/70-16 має 2 AC виходи, один з яких забезпечує безперервне живлення. У випадку зникнення мережі чи відключення живлення від джерела, інвертор вмикається автоматично і продовжує живити підключені прилади. Це відбувається настільки швидко (до 20 мс), що обладнання продовжує працювати без перебоїв. До другого AC виходу, який працює лише при наявності струму на вході, можна підключати додаткові прилади, наприклад, нагрівачі води.

Можливість паралельної роботи дозволяє підключати до 6 інверторів та надає гнучкі можливості для конфігурації сонячної електростанції. Віддалений моніторинг та налаштування параметрів через Color Control GX або Venus GX дозволяють користувачу керувати своєю системою з будь-якої точки світу та будь-якого пристрою через безкоштовний додаток.

Особливості інвертораVictron Energy Multiplus 24/3000/70-16 2,4 кВт

 • 2 AC виходи для гнучкого проектування системи та безперервного живлення приладів;
 • Можливість паралельного або трифазного підключення через VE.Bus Quick Configure та VE.Bus System Configurator ;
 • Гібридна технологія збільшення потужності PowerAssist;
 • Можливість використання в різних типах систем: автономних, мережевих на власне споживання, системах збереження енергії;
 • Безкоштовний моніторинг та віддалена конфігурація через зручний інтерфейс.

Механічні

Параметр Величина Розмірність
Висота 362 мм мм
Ширина 258 мм мм
Глибина 218 мм мм
Маса 19 кг кг

Електричні

Параметр Величина Розмірність
ККД 94 % %
Потужність 2,4 кВт кВт

Доставка здійснюється службами Нова Пошта, Делівері та ІнТайм за умови внесення передплати.

При замовленні від 20 тис. грн. доставка безкоштовна.

Гарантія на інвертор - 5 р.

  Замовити товар

  *ми зв’яжемось з вами якомога скоріше

  X