Купити гелеві акумулятори в Україні | Теплоціль

Каталог товарів

Магазин

Категорії товарів

Конструктивною особливістю гелевих акумуляторних батарей є те, що в них використовується електроліт, спеціальний чином згущений до желеподібної консистенції, що досягається додаванням в нього кремнієвих з’єднань.

Завдяки цьому такі пристрої відрізняються значним циклічним ресурсом, мають низький рівень саморозряду і придатні до використання тривалий час при низьких температурах, хоча, звичайно, не при сильних морозах у неопалюваному приміщенні. Також гелеві акумулятори відрізняються високою екологічністю, оскільки їх корпус повністю герметичний і виділення шкідливих газів при експлуатації практично відсутнє, а желеподібний стан електроліту виключає його витік навіть у випадках фізичного пошкодження корпусу пристрою.

Оскільки акумулятори на основі гелевого електроліту краще демонструють високі показники при роботі в циклічному режимі, саме їх рекомендують використовувати в автономних системах електропостачання. Однак вони істотно дорожче класичних свинцево-кислотних акумуляторів. У порівнянні з AGM-акумуляторами, гелеві служать приблизно на 20% довше, хоча вони дорожче і цих пристроїв та й ступінь рекомбінації газів в них менша.

Найістотнішим недоліком гелевих акумуляторів вважається їх висока чутливість до режиму зарядки, що робить їх схожими на AGM-акумулятори. А ось глибокий розряд вони переносять значно легше і не потребують негайної зарядки, оскільки навіть у цьому випадку електроліт, звичайно, не випаровується завдяки герметичності корпусу пристрою, а значить і електродні пластини не піддаються окисленню.

Саме тому гелеві акумулятори слід використовувати, в першу чергу, в тих системах, де зарядка і розрядка відбуваються щодня, а також там, де немає можливості забезпечити системі оптимальний температурний режим експлуатації.

Через дуже низький внутрішній опір, який обумовлений високою чистотою і щільним розташуванням електродів всередині пристрою, гелеві акумулятори відрізняються високою швидкістю віддачі струму. Важливим достоїнством цього типу акумуляторів є й те, що вони практично не потребують обслуговування.

    Замовити товар

    *ми зв’яжемось з вами якомога скоріше

    X