Акумулятори AGM купити в Україні | Теплоціль

Каталог товарів

Магазин

Категорії товарів

На відміну від звичайних свинцево-кислотних накопичувачів електричної енергії, акумулятори AGM, технологія яких була розроблена майже півстоліття тому, містять не рідкий, а абсорбований електроліт. У класичних акумуляторах розчин сірчаної кислоти заповнює відсіки корпусу пристрою, відокремлені один від одного пластиком з мікропорами. В акумуляторах AGM весь простір корпусу займає пористе скловолокно, в якому розташовані електродні пластини. Електроліт – сірчана кислота – заповнює мікропори наповнювача не повністю, дозволяючи газам рекомбінувати у вільному обсязі, багаторазово беручи участь у хімічних реакціях під час підзарядки пристрою. У разі ж виникнення занадто високого тиску газів усередині акумулятора (наприклад, в результаті активного використання чи через різке підвищення температури), вони акуратно стравлюються через автоматичний клапан.

Зазначені конструктивні особливості забезпечують даному типу акумуляторів істотні переваги в порівнянні з конкурентами. Крім відсутності необхідності в обслуговуванні, стійкості до вібраційних впливів і можливості розташувати електронакопичувач в будь-якому положенні, акумулятори AGM мають такі переваги:

Безперебійна робота при негативних температурах – до -30°С;
Герметична конструкція, що виключає можливість протікання кислоти або окислення клем;
Високий рівень безпеки (при правильній експлуатації);
Стійкість до ударів;
На третину більша питома енергоємність в порівнянні зі звичайними кислотними акумуляторами;
Великий циклічний ресурс;
Відповідність сучасним вимогам екологічності.
Втім, є в акумуляторів, створених на основі AGM-технологій і недоліки, які також слід враховувати при їх виборі:

Неможливість зберігання в розрядженому стані;
Високі вимоги до зарядної апаратури, що недопускає перевищення параметрів зарядки;
Висока ціна відносно стандартних акумуляторів;
Значна маса.
При використанні даного виду акумуляторів в буферному режимі важливо враховувати той факт, що їх термін служби безпосередньо залежить від температури експлуатації. У разі ж, коли пристрій функціонує переважно в циклічному режимі, слід щоразу суворо контролювати глибину розряду.

    Замовити товар

    *ми зв’яжемось з вами якомога скоріше

    X